تماشا کردن – ساعت پزشکی پرونده بهداشت

تماشا کردن – ساعت: پزشکی پرونده بهداشت دانشگاه کیارستمی وزارت بهداشت عباس کیارستمی درگذشت عباس کیارستمی

گت بلاگز اخبار اجتماعی مشکلات فنی صدور کارت ملی هوشمند برطرف شد

مهلت ثبت‌نام کارت‌های ملی هوشمند تا سه‌ماه دیگر به پایان‌ می‌رسد و این در حالیست که بعضی از شهروندان از پرسشها و کندی صدور و دریافت این کارت‌ها انتقاد می‌کنند.&

مشکلات فنی صدور کارت ملی هوشمند برطرف شد

مشکلات فنی صدور کارت ملی هوشمند برطرف شد

عبارات مهم : سیستم

مهلت عضویت کارت های ملی هوشمند تا سه ماه دیگر به آخر می رسد و این در حالیست که بعضی از شهروندان از پرسشها و کندی صدور و دریافت این کارت ها انتقاد می کنند.

به گزارش ایسنا، علی رغم مهلت سه ماه عضویت کارت ملی هوشمند، ولی سیستم های پشتیبان ثبت احوال در بعضی دفاتر پست با تاخیر و کندی در روند عضویت و ارائه کارت ملی هوشمند همراه بودند به طوری که این تاخیرات موجب اعتراض بعضی از شهروندان شده است است.

مشکلات فنی صدور کارت ملی هوشمند برطرف شد

یکی از شهروندان به ایسنا می گوید از صبح سریع به پست آمده ام ولی از همان ابتدا اعلام کردند که باید صبر کرد تا سیستم پشتیبانی از سوی ثبت احوال فعال شود ولی متاسفانه با گذشت چند ساعت، سیستم وصل نشد.

این شهروند می افزاید: اگر سیستم شبکه ای شرکت ثبت احوال ضعیف است باید مشکلش را برطرف کرد و نمی توان اینگونه وقت مردم را گرفت.

مهلت ثبت‌نام کارت‌های ملی هوشمند تا سه‌ماه دیگر به پایان‌ می‌رسد و این در حالیست که بعضی از شهروندان از پرسشها و کندی صدور و دریافت این کارت‌ها انتقاد می‌کنند.&

یکی از دیگر مراجعه کنندگان به پست نیز با گلایه از نحوه اطلاع رسانی در صدور کارت هوشمند ملی به ایسنا می گوید: پست می تواند با سیستم پیامکی به متقاضیان کارت اعلام کند که به علت بروز مسئله در سیستم به پست مراجعه نکنند. دکتر هستم و از بیمارستان آمده ام یک بار صبح آمدم که اعلام شد سیستم مقطعی قطع است بنابراین بعد از چند ساعت دوباره مراجعه کردم و دوباره اعلام شد که سیستم ثبت احوال قطع است و تا آخر وقت اداری هم وصل نمی شود. در همه جای دنیا این گونه کارها به صورت اینترنتی و از منزل انجام می شود. آیا باید چنین دستگاه عریض و طویل اداری وجود داشته باشد. مردم گرفتارند و نمی توانند چندین بار جهت چنین کاری مراجعه کنند.

یک زن سالمند نیز به مریض احوالی خود اشاره می کند و می گوید: به مشکل می توانم جهت بار دیگر مراجعه کنم بنابراین مجبور همین جا بمانم تا سیستمشان فعال شود و کار من را انجام دهند. ضمن اینکه از کجا معلوم که فردا نیز سیستم قطع نباشد.

در برابر این اعتراضات، یکی از متصدیان دفتر پست می گوید: پست در بروز این مسئله بی تقصیر بوده و ثبت احوال باید پاسخگو باشد. لیکن از صبح چندین بار از سوی ثبت احوال اعلام شد که سیستم پشتیبانی با تاخیر فعال می شود ولی متاسفانه تاکنون وصل نشده و اعلام کرده اند که تا آخر وقت اداری وصل نمی شود.

مشکلات فنی صدور کارت ملی هوشمند برطرف شد

پرسشها چند روزه سیستم پشتیبانی ثبت احوال در بعضی دفاتر پست به منظور صدور و یا ارائه کارت ملی هوشمند در شهرهای پایتخت کشور عزیزمان ایران و فیروزکوه را از شرکت ثبت احوال پیگیری کردیم و سیف الله ابوترابی_ سخنگوی این شرکت نقص فنی را علت این پرسشها بیان می کند و می افزاید: به علت پرسشها فنی سیستم پشتیبانی ثبت واحوال چند روزی دچار مسئله شده است بود که خوشبختانه این پرسشها برطرف شد و ارائه خدمات کارت ملی هوشمند مانند روال سابق انجام می پذیرد.

واژه های کلیدی: سیستم | هوشمند | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs