تماشا کردن – ساعت پزشکی پرونده بهداشت

تماشا کردن – ساعت: پزشکی پرونده بهداشت دانشگاه کیارستمی وزارت بهداشت عباس کیارستمی درگذشت عباس کیارستمی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات گرشاسبی استقلالی است ، تاج نباید اسلامیان را معرفی می‌کرد

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با بیان اینکه عزیزی خادم می‌خواهد جهت ریاست فدراسیون کار کند، گفت: جامعه فوتبال بستر را جهت حضور یکی دیگر از نزدیکان مهدی تاج مناسب ن

گرشاسبی استقلالی است ، تاج نباید اسلامیان را معرفی می‌کرد

تاج نباید اسلامیان را معرفی می کرد/ گرشاسبی استقلالی است

عبارات مهم : ایران

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با بیان اینکه عزیزی خادم می خواهد جهت ریاست فدراسیون کار کند، گفت: جامعه فوتبال بستر را جهت حضور یکی دیگر از نزدیکان مهدی تاج مناسب نمی بیند.

امیر عابدینی در گفتگو با مهر، به ارزیابی اش از شرایط و چانه زنی فدراسیون فوتبال جهت برگزاری بازی با نمایندگان عربستان در خاک این کشور و کشور عزیزمان ایران پرداخت و اشاره ای به تلاش مهدی تاج جهت تقویت پایگاه خود در فدراسیون فوتبال با حضور محمود اسلامیان داشت. مدیرعامل پیشین پرسپولیس همچنین به مدیریت حمیدرضا گرشاسبی در کلوب پرسپولیس پرداخت و گفت: گرشاسبی بلندمدت مدیر نمی ماند چون او استقلالی است.

گرشاسبی استقلالی است ، تاج نباید اسلامیان را معرفی می‌کرد

مشروح گفتگوی عابدینی با خبرنگار مهر در ذیل می آید:

* آقای عابدینی! باتوجه به اعتراض فدراسیون فوتبال کشور عزیزمان ایران به AFC جهت بازی با تیم های عربستانی در آسیا، فکر می کنید این اعتراض ها و مذاکرات نتیجه ای داشته باشد؟

– امیر عابدینی: به نظرم سیبی که روی هوا افتاده هست، هنوز دارد می چرخد و مشخص نیست روی سرخ این سیب به ما می رسد یا خیر. فدراسیون فوتبال اصرار دارد که این اتفاق رخ بدهد و به جد دنبال این عنوان هست. باید قبول کنیم زور طرف برابر یعنی عربستان هم زیاد هست. اشکال ما این است که در کمیته های کنفدراسیون فوتبال آسیا، رای نداریم. اگر علی کفاشیان هم یک دوره توانست جهت حضور در یکی از کمیته ها رای بیاورد، به خاطر این بود که خیلی کار کرد و وقت گذاشت. الان شاید در یک کمیته ۱۷ نفره در AFC، فقط سه رای به نفع کشور عزیزمان ایران باشد. یکی از دلایلی که در چنین پرونده هایی می بازیم، همین هست. البته باید این توصیه را هم مدنظر داشت که AFC گاهی وعده هایی می دهد ولی عملی نمی کند.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با بیان اینکه عزیزی خادم می‌خواهد جهت ریاست فدراسیون کار کند، گفت: جامعه فوتبال بستر را جهت حضور یکی دیگر از نزدیکان مهدی تاج مناسب ن

* آیا فدراسیون مهدی تاج در این زمینه موفق عمل کرده است؟

– مهدی تاج قبل از اعلام رای گفت که تیم های ایرانی در صورت صدور رای به نفع عربستان از لیگ قهرمانان کنار می کشند. شاید همین صحبت باعث شد تا AFC روی موضع لجبازی بیافتد. هرچند خود تاج این صحبت را تکذیب کرد ولی این تکذیب بازتابی در خارج از کشور عزیزمان ایران نداشت.

* موضع فدراسیون فوتبال و صحبتهای مهدی تاج قبل از اعلام رای غیر کارشناسی بود؟

– غیر کارشناسی نه، شاید یک مقدار عجولانه بود. فدراسیون باید اجازه می داد ابتدا رای AFC اعلام و ابلاغ می شد. بعد از کنفدراسیون آسیا تقدیر می کرد و سپس آن حرفها را مطرح می کرد. هر لحظه دیپلماسی در سطح بالای فوتبال جواب می دهد.

گرشاسبی استقلالی است ، تاج نباید اسلامیان را معرفی می‌کرد

* به عنوان یکی از منتقدان فدراسیون، آیا به عملکرد مهدی تاج در این مدت نمره قبولی می دهید؟

– ابتدا اجازه بدهید انتخابات هیات رئیسه بین محمود اسلامیان و شهاب عزیزی خادم برگزار شود بعد حرفهایم را می زنم. ممکن است صحبتهایم جهت یک کاندیدا، بار منفی داشته باشد. با این حال نظر شخصی ام این است که جامعه فوتبال نمی پسندد یکی دیگر از دوستان و نزدیکان مهدی تاج به هیات رئیسه برود. به همین خاطر اقبال مجمع به عزیزی خادم زیاد است.

رئیس پیشین فدراسیون فوتبال با بیان اینکه عزیزی خادم می‌خواهد جهت ریاست فدراسیون کار کند، گفت: جامعه فوتبال بستر را جهت حضور یکی دیگر از نزدیکان مهدی تاج مناسب ن

* گفته می شود عزیزی خادم جهت انتقام گرفتن از مهدی تاج جهت هیات رئیسه عضویت کرده است.

– خیر عزیزی خادم جهت انتقام نمی آید. بنده با او صحبت کرده ام. عزیزی می خواهد جهت جایگاه ریاست فدراسیون فوتبال کار کند که این هم عیبی ندارد!

* تحلیل شما از عضویت اسلامیان چیست؟ آیا تاج می خواهد موقعیت خود را در فدراسیون تقویت کند؟

گرشاسبی استقلالی است ، تاج نباید اسلامیان را معرفی می‌کرد

– بله همینطور هست. تاج نباید اسلامیان را معرفی می کرد. با این حساب و با احتساب علی کفاشیان، چهار نفر از مسئولان مهم فدراسیون فوتبال از اصفهان خواهند بود. این عنوان یک مقدار خوب نیست.

* آیا شما جهت حضور در هیات رئیسه اقدام نکردید؟

– بنده کارهایم را جهت فوتبال کرده ام و فقط گاهی در بعضی از بخشها مشورت می دهم.

* به عنوان یکی از مدیران پرسپولیسی، آیا فکر می کنید محرومیت این کلوب بعد از مشورت با مدیران ریزه اسپور برداشته شود؟

– ما می توانیم با ترکیه تعامل کنیم هرچند که چاشنی حرفه ای گری آنها زیاد هست. یادم می آید می خواستیم کریم باقری را به یکی از کلوب های ترکیه انتقال یافته کنیم و اتفاقاتی افتاد که پشیمان شدیم. کار کردن در ترکیه سخت است ولی هنگامی که پای مسئولان ارشد سیاسی هم وسط آمده، این مسئله قابل حل هست. در این بحث هم نباید بگوییم فقط طارمی مقصر است بلکه سیستم مسئله داشت.

* فکر می کنید با رفتن علی اکبر طاهری، حمیدرضا گرشاسبی می تواند بار کلوب را به دوش بکشد؟

– قطعا آقای گرشاسبی مدیر موقت هست. جعفر کاشانی هم گفته بود گرشاسبی جهت بلند مدت مدیر پرسپولیس نخواهد بود. همه می دانند که گرشاسبی ریشه شدید استقلالی دارد و عملا نمی تواند مدیر موفقی باشد.

واژه های کلیدی: ایران | ایرانی | فوتبال | کنفدراسیون آسیا | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs